Zoek

Directie

Minimaliseren

Algemeen directeur: Drs. L.W.J. Spaan l.spaan@bhc.nl
Sector directeur: Dhr J van den Berg j.vd.berg@bhc.nl
Teamleider: Dhr. B. Strikkers b.strikkers@bhc.nl

De teamleider van BHC-Praktijkonderwijs heeft, samen met de directie van het BHC-VMBO, zitting in het directieberaad dat onder leiding staat van algemeen directeur L. Spaan.

Medewerkers BHC-Praktijkonderwijs:

hr. Bart Strikkers     b.strikkers@bhc.nl
Mevr. Francis Rou       f.rou@bhc.nl
Dhr. Paul Rombouts  p.rombouts@bhc.nl
Dhr. Thom Baars  t.baars@bhc.nl
Dhr. Fons van Heesch  f.v.heesch@bhc.nl
Mevr. Marloes de Groot  m.d.groot@bhc.nl
Mevr. Sacha Prunières  s.prunieres@bhc.nl
Dhr. Wijnand Vonk        w.vonk@bhc.nl
Dhr. Armando Hogervorst  a.hogervorst@bhc.nl
Dhr. Stef Noordermeer   s.noordermeer@bhc.nl
Dhr. Serge Schellekens        s.schellekens@bhc.nl  
Dhr. Paul Peijnenburg    p.peijnenburg@bhc.nl
Mevr. Evy van Hooren   e.v.hooren@bhc.nl
Mevr. Angelique Peeters  a.peeters@bhc.nl
Mevr. Tanja van Abeelen  t.v.abeelen@bhc.nl
Dhr. Cees van Raaij   c.v.raaij@bhc.nl
Mevr. Peggy van Son    p.v.son@bhc.nl
Mevr. Ilse Bouwman  i.bouwman@bhc.nl
Mevr. Aukje Veraa  a.veraa@bhc.nl
Mevr. Marty van de Sande  m.vd.sande@bhc.nl


BHC-Praktijkonderwijs | Baanderherenweg 2 | 5282 RJ Boxtel | Postbus 141 | 5280 AC Boxtel | Tel. 0411 - 676 924 | info@proboxtel.nl | Ontwerp en realisatie SchoolMaster BV
Pornolar sikis izle, turk sex

pornolar

turk porn

turk sex sikis seyret

porno hd izlemek icin en ideal sex sitesi.
mature porno
porno
instagram takipci satin almak
evden eve nakliyat